3362P-1-503
DigiKey raktári szám
118-3362P-1-503-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3362P-1-503
Leírás
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
3362P-1-503 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás
50 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,275" x 0,260" előlap (6,99mm x 6,60mm)
Tűrés
±10%