3352H-1-103LF
DigiKey raktári szám
3352H-103LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3352H-1-103LF
Leírás
THUMBWHEEL POT 10K OHM 0.5W SIDE
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,5W, 1/2W Furatszerelt Görgetőkerekes potenciométer Oldalt állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3352H-1-103LF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Tűrés
±20%
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
Kerek - 0,350" átmérő x 0,350" M. (8,89mm x 8,89mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Ellenállás
10 kOhms
Rögzítés módja
Furatszerelt
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W