3329H-1-202LF
DigiKey raktári szám
3329H-202LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3329H-1-202LF
Leírás
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3329H-1-202LF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
2 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Kerek - 0,250" átmérő (6,35mm)
Tűrés
±10%