3314G-1-103E
DigiKey raktári szám
3314G-103ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3314G-103ECT-ND - Vágott szalag (CT)
3314G-103EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3314G-1-103E
Leírás
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,25W, 1/4W sirályszárnyas Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3314G-1-103E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
10 kOhms
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyzet - 0,177" x 0,177" előlap (4,50mm x 4,50mm)
Tűrés
±20%