3313J-2-202E
DigiKey raktári szám
3313J-2-202ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3313J-2-202ECT-ND - Vágott szalag (CT)
3313J-2-202EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3313J-2-202E
Leírás
TRIMMER 2K OHM 0.125W J LEAD TOP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 kOhms 0,125W, 1/8W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3313J-2-202E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
2 kOhms
Végződtetés módja
J-kivezetés
Teljesítmény (Watt)
0,125W, 1/8W
Méretek
Négyszögletes - 0,138" x 0,126" előlap (3,50mm x 3,20mm)
Tűrés
±20%