3306P-1-202
DigiKey raktári szám
3306P-202-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3306P-1-202
Leírás
TRIMMER 2K OHM 0.2W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 kOhms 0,2W, 1/5W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3306P-1-202 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±250ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
2 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,2W, 1/5W
Méretek
Négyszögletes - 0,319" x 0,268" előlap (8,10mm x 6,80mm)
Tűrés
±25%