3296W-1-332LF
DigiKey raktári szám
3296W-1-332LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3296W-1-332LF
Leírás
TRIMMER 3.3K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
3296W-1-332LF modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
3.3 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,375" x 0,190" előlap (9,53mm x 4,83mm)
Tűrés
±10%