3296W-1-103RLF
DigiKey raktári szám
118-3296W-1-103RLFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-3296W-1-103RLFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
3296W-1-103RLF
Leírás
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
3296W-1-103RLF modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Ellenállás
10 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,375" x 0,190" előlap (9,53mm x 4,83mm)
Tűrés
±10%