3296W-1-101LF
DigiKey raktári szám
3296W-101LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3296W-1-101LF
Leírás
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3296W-1-101LF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
25.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
100 Ohms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,375" x 0,190" előlap (9,53mm x 4,83mm)
Tűrés
±10%