3214W-1-103E
DigiKey raktári szám
3214W-103ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3214W-103ECT-ND - Vágott szalag (CT)
3214W-103EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3214W-1-103E
Leírás
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,25W, 1/4W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 5.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3214W-1-103E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
5.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
10 kOhms
Végződtetés módja
J-kivezetés
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,189" x 0,138" előlap (4,80mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%