3048L-5-103
DigiKey raktári szám
3048L-5-103-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3048L-5-103
Leírás
SENSOR LINEAR 12.7MM WIRE LEADS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Rezisztív Érzékelő Lineáris helyzet Kerek tengely vezetékek
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3048L-5-103 modellek
Kategória
Linearitás
±5%
Gyártó
Bourns Inc.
Ellenállás
10 kOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás tolerancia
±20%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Mért jellemző
Lineáris helyzet
Végződtetés módja
vezetékek
Technológia
Rezisztív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Lineáris tartomány
0 ~ 12,70mm (0 ~ 0,50")