3046L-3-102
DigiKey raktári szám
118-3046L-3-102-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3046L-3-102
Leírás
SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Rezisztív Érzékelő Lineáris helyzet Kerek tengely vezetékek
Kategória
Linearitás
±5%
Gyártó
Bourns Inc.
Ellenállás
1 kOhms
Csomagolás
Tálca
Ellenállás tolerancia
±20%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Mért jellemző
Lineáris helyzet
Végződtetés módja
vezetékek
Technológia
Rezisztív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Lineáris tartomány
0 ~ 8,89mm (0 ~ 0,35")