3006P-1-103LF
DigiKey raktári szám
3006P-103LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3006P-1-103LF
Leírás
TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,75W, 3/4W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 15.0 fordulat Oldalt állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3006P-1-103LF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
15.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
10 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,75W, 3/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,250" x 0,190" előlap (6,35mm x 4,83mm)
Tűrés
±10%