1120-101K-RC
DigiKey raktári szám
M8354-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1120-101K-RC
Leírás
FIXED IND 100UH 4A 80 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 4 A 80mohm max. Radiális, függőleges henger
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1120-101K-RC modellek
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
80mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi frekvencia
1 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tokozás
Radiális, függőleges henger
Mag anyaga
Méretek
0,810" átmérő (20,57mm)
Induktivitás
Max. magasság (beültetve)
0,840" (21,34mm)
Tűrés
±10%