1.5SMC18CA
DigiKey raktári szám
1.5SMC18CABBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5SMC18CABBCT-ND - Vágott szalag (CT)
1.5SMC18CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5SMC18CA
Leírás
TVS DIODE 15.3VWM 25.2V DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25,2V bilincs 60,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5SMC18CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
60,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AB, SMC
Ellenfeszültség (tip.)
15,3V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
17,1V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
25,2V