VSK-S3-3R3U nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Bel Power Solutions
Raktáron: 72
Adatlap
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 3,3V 700mA 85 ~ 264VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VSK-S3-3R3U
DigiKey raktári szám
179-VSK-S3-3R3U-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VSK-S3-3R3U
Leírás
AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
VSK-S3-3R3U modellek
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Gyártó
Bel Power Solutions
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
63%
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
26-DIP modul, 7 kivezetés
Típus
zárt
Méretek
1,46" H. x 0,91" Sz. x 0,61" M. (37,0mm x 23,0mm x 15,5mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CB Scheme, EN, IEC, UL
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
55024; 55032 A osztály; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Feszültség - 1. kimenet
3,3V
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Max. kimeneti áram
700mA
Terhelés oldali szabályozás
±1%
Teljesítmény (Watt)
3 W