VPS600-1024
DigiKey raktári szám
179-VPS600-1024-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VPS600-1024
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 390VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
VPS600-1024 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Méretek
8,50" H. x 5,00" Sz. x 1,61" M. (216,0mm x 127,0mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 390VDC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
25 A