VPS1000-1024
DigiKey raktári szám
179-VPS1000-1024-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VPS1000-1024
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 1000W
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 390VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VPS1000-1024 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
9,51" H. x 5,00" Sz. x 1,61" M. (241,5mm x 127,0mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 390VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cUL, NEMKO, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
41.67 A