VOF-S12C-15
DigiKey raktári szám
179-VOF-S12C-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VOF-S12C-15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 12W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 90 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
VOF-S12C-15 modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 75°C (teljesítménycsökkenéssel)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Méretek
2,15" H. x 1,00" Sz. x 0,55" M. (54,6mm x 25,4mm x 14,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CB Scheme, EN, FCC, IEC, UL
Feszültség - 1. kimenet
15V
Szabvány azonosító
55024; 55032 A osztály; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61000-6-3; 61000-6-4; 61204-3; 62368-1
Áram - 1. kimenet
800 mA