VOF-70B-12
DigiKey raktári szám
179-VOF-70B-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VOF-70B-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 70W
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
VOF-70B-12 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
87%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,24" M. (101,6mm x 50,8mm x 31,6mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
12V
Áram - 1. kimenet
5.84 A