VOF-50B-24
DigiKey raktári szám
179-VOF-50B-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VOF-50B-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 90 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
VOF-50B-24 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
89%
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,05" M. (101,6mm x 50,8mm x 26,6mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Áram - 1. kimenet
2.1 A