VOF-50B-12
DigiKey raktári szám
179-VOF-50B-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VOF-50B-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
VOF-50B-12 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
87%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,05" M. (101,6mm x 50,8mm x 26,6mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EN, FCC, IEC, SIQ, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
55024; 55032 B osztály; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Áram - 1. kimenet
4.2 A