VMS-450B-36
DigiKey raktári szám
179-VMS-450B-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VMS-450B-36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 450W
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 100 ~ 240VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VMS-450B-36 modellek
Kategória
Felhasználás
orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
91%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
PFC, távoli BE/KI, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,26" M. (127,0mm x 76,2mm x 32,0mm)
Bemeneti feszültség
100 ~ 240VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, EN, IEC, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
36V
Szabvány azonosító
55011 B osztály; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Áram - 1. kimenet
12.5 A