VHB75W-Q24-S3R3
DigiKey raktári szám
VHB75W-Q24-S3R3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VHB75W-Q24-S3R3
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 15A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VHB75W-Q24-S3R3 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, OVP, SCP
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
79%
Tokozás
Fél tégla
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
2,40" H. x 2,28" Sz. x 0,50" M. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Gyártói tokozás
Fél tégla
Max. kimeneti áram
15A
Szabvány azonosító
55032 A osztály; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61000-6-2; 61000-6-3
Teljesítmény (Watt)
50 W