VHB75-D12-S5 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Bel Power Solutions
Raktáron: 59
Adatlap
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 15A 9V - 18V Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VHB75-D12-S5
DigiKey raktári szám
179-VHB75-D12-S5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VHB75-D12-S5
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 75W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Alkatrész státusza
Elavult
Hatásfok
81%
Tokozás
9-DIP modul, 1/2 tégla
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
2,40" H. x 2,28" Sz. x 0,50" M. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Max. kimeneti áram
15A
Szabvány azonosító
55032 A osztály; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61000-6-2; 61000-6-3
Teljesítmény (Watt)
75 W