VGS-75W-24
DigiKey raktári szám
179-VGS-75W-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VGS-75W-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 76W
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VGS-75W-24 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
89%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
3,90" H. x 3,82" Sz. x 1,18" M. (99,0mm x 97,0mm x 30,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC
Tanúsítvány
CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
60335-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
3.2 A