VFB600-D24-S48
DigiKey raktári szám
179-VFB600-D24-S48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VFB600-D24-S48
Leírás
DC DC CONVERTER 48V 600W
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 48V 12,5A 18V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VFB600-D24-S48 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
92%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
Teljes tégla
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
UL
Max. kimeneti áram
12,5A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
600 W