V7809-500
DigiKey raktári szám
179-V7809-500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
V7809-500
Leírás
DC DC CONVERTER 9V 4.5W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 9V 500mA 11V - 32V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
V7809-500 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
500mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
4.5 W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
OTP, SCP
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
Csere lineáris szabályozó
Hatásfok
95%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
11V
Tokozás
3-SIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
32V
Méretek
0,46" H. x 0,30" Sz. x 0,40" M. (11,6mm x 7,5mm x 10,2mm)