ULP40-1230
DigiKey raktári szám
179-ULP40-1230-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ULP40-1230
Leírás
AC/DC CONVERTER 30V 40W
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 30V 85 ~ 264VAC, 390VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ULP40-1230 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4.242 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 0,97" M. (76,2mm x 50,8mm x 24,7mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 390VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cUL, NEMKO, UL
Feszültség - 1. kimenet
30V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
1.33 A