SWI60-24-E-P5
DigiKey raktári szám
179-SWI60-24-E-P5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SWI60-24-E-P5
Leírás
AC-DC, 24 VDC, 2.50 A, SW, WALL-
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 60 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Rögzített penge Bemenet
EDA / CAD modellek
SWI60-24-E-P5 modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 40°C
Régió
Európa
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemeneti csatlakozó
CEE 7/16
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
3,74" H. x 1,40" Sz. x 2,14" M. (95,0mm x 35,5mm x 54,4mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
CE
Max. kimeneti áram
2,5A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
60 W