SWI10B-5-NB-P5
DigiKey raktári szám
179-SWI10B-5-NB-P5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SWI10B-5-NB-P5
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5V 10 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Rögzített penge Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SWI10B-5-NB-P5 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Gyártó
Bel Power Solutions
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Régió
Észak-Amerika
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemenet típusa
Rögzített penge
Bemeneti csatlakozó
NEMA 1-15P
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
2,48" H. x 0,89" Sz. x 1,61" M. (63,1mm x 22,5mm x 41,0mm)
Kimeneti feszültség
5V
Tanúsítvány
cULus, FCC
Max. kimeneti áram
2A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
10 W