SMI36-12-V-P6
DigiKey raktári szám
179-SMI36-12-V-P6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMI36-12-V-P6
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 36 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Többpengés (tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMI36-12-V-P6 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Gyártó
Bel Power Solutions
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Bemeneti csatlakozó
Többpengés
Bemenet típusa
Többpengés (tartozék)
Méretek
3,10" H. x 1,34" Sz. x 2,60" M. (78,5mm x 34,0mm x 66,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 B osztály; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Max. kimeneti áram
3A
Tömeg
0,35font (160g)
Teljesítmény (Watt)
36 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)