SDM36-9-U2-P5R
DigiKey raktári szám
SDM36-9-U2-P5R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDM36-9-U2-P5R
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 36W
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
9V 36 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter vezeték Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SDM36-9-U2-P5R modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Gyártó
Bel Power Solutions
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Kör alakú csatlakozó R/A, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Régió
Európa
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
vezeték
Méretek
3,94" H. x 1,97" Sz. x 1,30" M. (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Kimeneti feszültség
9V
Szabvány azonosító
C22.2 No. 60601-1; 55011 B osztály; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Max. kimeneti áram
4A
Tömeg
0,375font (170,1g)
Teljesítmény (Watt)
36 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)