SDI90-24-U-P5
SDI90-24-U-P5
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI90-24-U-P5
DigiKey raktári szám
179-SDI90-24-U-P5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDI90-24-U-P5
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Részletes leírás
24V 90 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
SDI90-24-U-P5 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Méretek
5,94" H. x 2,52" Sz. x 1,42" M. (151,0mm x 64,0mm x 36,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Kimeneti feszültség
24V
Max. kimeneti áram
3,75A
Tömeg
1,1font (499g)
Teljesítmény (Watt)
90 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)