SDI65-24-UD-P5
SDI65-24-UD-P5
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI65-24-UD-P5
DigiKey raktári szám
179-SDI65-24-UD-P5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDI65-24-UD-P5
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Részletes leírás
24V 65 W AC/DC külső Asztali (II. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
SDI65-24-UD-P5 modellek
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
4,53" H. x 2,09" Sz. x 1,50" M. (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Kimeneti feszültség
24V
Max. kimeneti áram
2,71A
Teljesítmény (Watt)
65 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)