SDI50-24-U-P5R
DigiKey raktári szám
179-SDI50-24-U-P5R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDI50-24-U-P5R
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 50 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SDI50-24-U-P5R modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Gyártó
Bel Power Solutions
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Kör alakú csatlakozó R/A, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
72" (1,83m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
4,53" H. x 2,09" Sz. x 1,50" M. (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Kimeneti feszültség
24V
Szabvány azonosító
C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 B osztály; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Max. kimeneti áram
2,1A
Tömeg
0,684font (310,26g)
Teljesítmény (Watt)
50 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)