SDI50-12-U-P6
DigiKey raktári szám
179-SDI50-12-U-P6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDI50-12-U-P6
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Részletes leírás
12V 50 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
SDI50-12-U-P6 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
72" (1,83m)
Méretek
4,53" H. x 2,09" Sz. x 1,50" M. (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Kimeneti feszültség
12V
Max. kimeneti áram
4,2A
Tömeg
0,684font (310,26g)
Teljesítmény (Watt)
50 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)