SDI36-12-U-P5
DigiKey raktári szám
179-SDI36-12-U-P5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDI36-12-U-P5
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Részletes leírás
12V 36 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
SDI36-12-U-P5 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Gyártó
Bel Power Solutions
Polaritás
Pozitív középpontos
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
3,94" H. x 1,97" Sz. x 1,30" M. (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Kimeneti feszültség
12V
Tanúsítvány
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Max. kimeneti áram
3A
Teljesítmény (Watt)
36 W