SDI30C-Q-UTBC-CUB
DigiKey raktári szám
179-SDI30C-Q-UTBC-CUB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDI30C-Q-UTBC-CUB
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V-20V 30W
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5V, 9V, 15V, 20V 30 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30 W
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Vezeték hossza
47" (1,20m)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C6
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,154" H. x 1,791" Sz. (105,50mm x 45,50mm)
Kimeneti feszültség
5V, 9V, 15V, 20V
Tanúsítvány
CE, cUH, cUHus, FCC, UKCA, UH
Max. kimeneti áram
3A, 3A, 2A, 1,5A