SDI120-24-UC-P51
DigiKey raktári szám
179-SDI120-24-UC-P51-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDI120-24-UC-P51
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 120 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter vezeték Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SDI120-24-UC-P51 modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)
Gyártó
Bel Power Solutions
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Régió
Észak-Amerika
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
vezeték
Méretek
6,62" H. x 2,60" Sz. x 1,54" M. (168,1mm x 66,0mm x 39,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Kimeneti feszültség
24V
Szabvány azonosító
C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 B osztály; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Max. kimeneti áram
5A
Tömeg
1,3font (589,7g)
Teljesítmény (Watt)
120 W