SDI120-24-U-P51
SDI120-24-U-P51
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI120-24-U-P51
DigiKey raktári szám
179-SDI120-24-U-P51-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDI120-24-U-P51
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Részletes leírás
24V 120 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
SDI120-24-U-P51 modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
6,62" H. x 2,60" Sz. x 1,54" M. (168,1mm x 66,0mm x 39,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Kimeneti feszültség
24V
Max. kimeneti áram
5A
Tömeg
1,3font (589,7g)
Teljesítmény (Watt)
120 W