PYBJ6-D24-S12-D nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Bel Power Solutions
Raktáron: 1 376
Adatlap
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 500mA 18V - 36V Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PYBJ6-D24-S12-D
DigiKey raktári szám
179-PYBJ6-D24-S12-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PYBJ6-D24-S12-D
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 6W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PYBJ6-D24-S12-D modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP, SCP
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Hatásfok
85%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Méretek
1,28" H. x 0,75" Sz. x 0,27" M. (32,6mm x 19,1mm x 6,8mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Tanúsítvány
CB Scheme, IEC, UL
Feszültség - 1. kimenet
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
500mA
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
6 W