PYBJ10-Q24-S15-M
DigiKey raktári szám
179-PYBJ10-Q24-S15-M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PYBJ10-Q24-S15-M
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 10W
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 667mA 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PYBJ10-Q24-S15-M modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP, SCP
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Hatásfok
88%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
6-SMD modul
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,59" H. x 0,87" Sz. x 0,28" M. (40,2mm x 22,0mm x 7,0mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Tanúsítvány
CB Scheme, IEC, UL
Feszültség - 1. kimenet
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
667mA
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
10 W