PSK-S12B-15
DigiKey raktári szám
179-PSK-S12B-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSK-S12B-15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 12W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 800mA 90 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
PSK-S12B-15 modellek
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 75°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
85%
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-DIP modul
Méretek
1,60" H. x 1,10" Sz. x 0,77" M. (40,6mm x 27,9mm x 19,6mm)
Tanúsítvány
CB Scheme, EN, FCC, IEC, UL
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Szabvány azonosító
55024; 55032 A osztály; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61000-6-3; 61000-6-4; 61204-3; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
15V
Hálózat oldali szabályozás
±1%
Max. kimeneti áram
800mA
Terhelés oldali szabályozás
±1%
Teljesítmény (Watt)
12 W