PSK-3D-24-T nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Bel Power Solutions
Raktáron: 68
Adatlap
Similar
Bel Power Solutions
Raktáron: 16
Adatlap
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 305VAC, 100 ~ 430VDC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Selecting a Power Supply for Harsh Environments
Auxiliary Power Requirements for EVSE
PSK-3D-24-T
DigiKey raktári szám
179-PSK-3D-24-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSK-3D-24-T
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 3W
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PSK-3D-24-T modellek
Gyrt.
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Tálca
Hatásfok
79%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Méretek
2,99" H. x 1,24" Sz. x 1,04" M. (76,0mm x 31,5mm x 26,4mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 305VAC, 100 ~ 430VDC
Tanúsítvány
CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
60335-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
125 mA