PSK-10D-12 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Bel Power Solutions
Raktáron: 25
Adatlap
Similar
Bel Power Solutions
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 830mA 85 ~ 305VAC, 100 ~ 430VDC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Selecting a Power Supply for Harsh Environments
Auxiliary Power Requirements for EVSE
PSK-10D-12
DigiKey raktári szám
179-PSK-10D-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSK-10D-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PSK-10D-12 modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Gyártó
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
84%
Csomagolás
Tálca
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
6-DIP modul, 4 kivezetés
Típus
zárt
Méretek
1,57" H. x 1,00" Sz. x 0,83" M. (40,0mm x 25,4mm x 21,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, cURus
Bemeneti feszültség
85 ~ 305VAC, 100 ~ 430VDC
Szabvány azonosító
60335-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Max. kimeneti áram
830mA
Terhelés oldali szabályozás
±1%
Teljesítmény (Watt)
10 W