PRC40W-110-S12
DigiKey raktári szám
179-PRC40W-110-S12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRC40W-110-S12
Leírás
DC-DC, ISOLATED, 40 W, 40 ~ 160
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 3,333A 40V - 160V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PRC40W-110-S12 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
40 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
89,5%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
40V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
160V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,41" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE, UKCA
Max. kimeneti áram
3,333A