PDQ30-Q24-S15-D
DigiKey raktári szám
179-PDQ30-Q24-S15-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDQ30-Q24-S15-D
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 30W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 2A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
PDQ30-Q24-S15-D modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Max. kimeneti áram
2A