PDQ15-Q24-D15-D
DigiKey raktári szám
179-PDQ15-Q24-D15-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDQ15-Q24-D15-D
Leírás
DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PDQ15-Q24-D15-D modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
15 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP, SCP, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 2. kimenet
-15V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
500mA, 500mA