MVPS1000-1048
DigiKey raktári szám
179-MVPS1000-1048-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MVPS1000-1048
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 1000W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 390VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
MVPS1000-1048 modellek
Szigetelési feszültség
4.245 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Méretek
9,51" H. x 5,00" Sz. x 1,61" M. (241,5mm x 127,0mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 390VDC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
20.83 A